Kontaktní telefonKvalitní autokosmetika

Autokosmetika MOTIP

Máme k dispozici kompletní nabídku kvalitní autokosmetiky.

Cokpit sprej

Levandule, vanilka, citrón, pot pourri, jablko

Spreje s vynikajícími čistícími vlastnostmi, chrání a zkrášlují palubní desku a ostatní plastové části vozu.

Rychlý vosk

Velmi efektivní, snadno použitelný k dosažení trvalého lesku. Vhodný k ošetření lakovaných, plastových a chromových částí. Ideální pro velké plochy. Odpuzuje vodu a zajišťuje trvalý lesk. Snižuje náchylnost k zašpinění a chrání proti povětrnostním vlivům. Je pH neutrální, nemá leštící účinky a obsahuje silikon.

Opravovač pneumatik

Sprej na bázi gumy k provedení nouzových oprav defektu na bezdušových pneumatikách. Není nutné sundávat kolo z auta.

Ochrana kůže

Produkt k čištění a ochraně čalounění z kůže a koženky. Snižuje náchylnost k zašpinění a pečuje o kůži. Obsahuje vazelínu a je bez silikonu.

Čistič textilií

Účinná, rychle schnoucí pěna k čištění textilu. Snadno se aplikuje. Je to suchá čistící pěna, která má velmi vysoké rozpouštěcí vlastnosti a jemnou vůni.

Oživovač lesku pneumatik

Sprej k zvýraznění barvy pneumatik. Obsahuje silikon a vede k vysokému lesku. Chrání před povětrnostními vlivy a lze jej nanášet I na mokré pneumatiky.

Renovátor barvy

Leštidlo k obnovení lesku a barev vybledlých lakovaných, kovových i nekovových, povrchů. Má vynikající leštící vlastnosti a chrání proti povětrnostním vlivům. Vede ke krásnému lesku a obnovuje původní barvu. Universální pro všechny barvy.

Čistič skel sprej

Sprej, který se snadno aplikuje a slouží k čištění čelního skla. Má vysoké rozpouštěcí vlastnosti a nezanechává šmouhy. Čistič skel je mírně zásaditá, čistící a odmašťovací pěna.

Odstraňovač téru

Sprej slouží k odstranění zbytků asfaltu, téru, oleje maziva a vosku z vozidla. Má silně rozpouštěcí schopnosti a je antikorozivní.

Autošampón

Šampon s vysokými čistícími vlastnostmi k čištění motorových vozidel. Je vysoce koncentrovaný a je bez rozpouštědel.

Ochrana kůže

Produkt k čištění a ochraně čalounění z kůže a koženky. Snižuje náchylnost k zašpinění a pečuje o kůži. Neobsahuje rozpouštědla a obsahuje silikon.

Barevná leštěnka

Bílá, černá, modrá, světle červená, červená, šedá, zelená

Leštidlo k maskování povrchových škrábanců u lakovaných, kovových i nekovových povrchů. Vede k vysokému lesku a obnovuje originální barvu. Je mírně leštící a chrání proti povětrnostním vlivům.

Čistič interiéru

Velmi účinný čistič pro interiéry. Má velmi dobré čistící vlastnosti a jemnou vůni.

Čistidlo na plasty

Produkt je určen k údržbě černých, plastových nárazníků, k obnovení jejich barvy a lesku. Chrání proti povětrnostním vlivům a snižuje přilnavost špíny. Obsahuje silikon a neobsahuje rozpouštědla.

Odstraňovač škrábanců

Leštící pasta k odstranění malých, povrchových poškození lakovaného povrchu. Obnovuje původní barvu a udržuje lesk. Má výrazné leštící vlastnosti a obsahuje silikon.

Superrychlý vosk

Produkt je určen k ochraně a obnovení lesku lakovaných kovových a nekovových povrchů. Snadno se nanáší a chrání ošetřený povrch proti povětrnostním vlivům.

Autošampón s voskem

Čistí a chrání motorová vozidla. Autošampón s voskem má vynikající čistící vlastnosti a vede k vysokému lesku. Chrání před povětrnostními vlivy a snižuje přilnavost špíny. Neobsahuje rozpouštědla a je vysoce koncentrovaný.

Čistič chromu

Leštidlo s vynikajícími čistícími vlastnostmi k ochraně chromových částí. Chrání proti povětrnostním vlivům a zajišťuje vysoký lesk. Snižuje přilnavost špíny, neobsahuje rozpouštědla a obsahuje silikon.

Vosk na disky kol

Je určen jak na ráfky tak i poklice. Kola po aplikaci mají vynikající lesk a výrazně hůře se na nich drží špína. Výrobek neobsahuje rozpouštědla,
je pH-neutrální a obsahuje silikon.

Odstraňovač hmyzu

Snadno použitelný. Intenzivní čistič k odstranění hmyzu. Má vynikající čistící vlastnosti a obsahuje tenzid (povrchově aktivní látku). Je mírně zásaditý a lze jej použít na plastové a lakované povrchy.

Čistič disků kol

Intenzivní čistič na ráfky a poklice. Snadno se aplikuje a má vynikající čistící vlastnosti.

Tekuté stěrače

Snadná aplikace, sprej odpuzující vodu k ošetření skel, zrcadel a průzorů. Snižuje přilnavost špíny a obsahuje silikon.

Leštidlo a vosk

Je mírně leštící udržovací produkt k ochraně a obnově lesku lakovaných, kovových i nekovových povrchů.

Čistič skel

Čistič pro čelní skla a zrcadla. Má vynikající čistící vlastnosti a je mírně zásaditý.

Ochrana proti zamlžování

Sprej je určen k preventivnímu ošetření čelních a ostatních skel proti zamlžování. Je určen k vnitřnímu i venkovnímu použití. Neobsahuje rozpouštědla.

Čistič disků kol

Snadno se aplikuje, intenzivní čistič na ráfky a poklice. Čistič kol je velmi účinná pěna s vynikajícími čistícími vlastnostmi a výbornou svislou stabilitou. Čistič kol vede ke skvělému lesku a má 360 ventil.

Osvěžovač klimatizace

Pomeranč, levandule, citrón
Velmi účinný sprej k osvěžení a vyčištění klimatizace a systému cirkulace vzduchu v autě. Velmi snadno se aplikuje a má jemnou vůni.

Ochrana plastů a gum

Produkt je určen pro venkovní části aut. Gumové části chrání před mrazem, suchem a proti povětrnostním vlivům. U plastových částí slouží k obnovení lesku a intenzity barvy. Dodává dlouhotrvající lesk a je velmi vhodný k odstranění zbytků leštidla.

Odstraňovač hmyzu

Snadno použitelný. Intenzivní čistič k odstranění hmyzu. Má vynikající čistící vlastnosti a obsahuje tenzid (povrchově aktivní látku). Je mírně zásaditý a lze jej použít na plastové a lakované povrchy.

Osvěžovač vzduchu citrón

Účinný sprej k maskování nepříjemných zápachů v malých i velkých místnostech.
Jedno stříknutí Osvěžovače je velmi účinné a efektivní. Má vynikající krycí schopnosti a dlouhotrvající efekt.

Cokpit spreje pěna

Je na bázi vody, která nezanechává žádné šmouhy dokonce ani na čelním skle.

Cokpit spreje polomat

Má jemnou vůni, odpuzuje špínu, má antistatický účinek a vede k trvalému hedvábnému lesku. Neobsahuje silikon.

Cokpit vysoký lesk

Má jemnou vůni, odpuzuje špínu, má antistatický účinek a vede k trvalému lesku.