Kontaktní telefonKvalitní autokosmetika

Autokosmetika MOTIP

Máme k dispozici kompletní nabídku kvalitní autokosmetiky.

Cokpit spreje pěna

Je na bázi vody, která nezanechává žádné šmouhy dokonce ani na čelním skle.

Cokpit spreje polomat

Má jemnou vůni, odpuzuje špínu, má antistatický účinek a vede k trvalému hedvábnému lesku. Neobsahuje silikon.

Cokpit vysoký lesk

Má jemnou vůni, odpuzuje špínu, má antistatický účinek a vede k trvalému lesku.

Osvěžovač vzduchu citrón

Účinný sprej k maskování nepříjemných zápachů v malých i velkých místnostech.
Jedno stříknutí Osvěžovače je velmi účinné a efektivní. Má vynikající krycí schopnosti a dlouhotrvající efekt.

Odstraňovač hmyzu

Snadno použitelný. Intenzivní čistič k odstranění hmyzu. Má vynikající čistící vlastnosti a obsahuje tenzid (povrchově aktivní látku). Je mírně zásaditý a lze jej použít na plastové a lakované povrchy.

Čistič disků kol

Snadno se aplikuje, intenzivní čistič na ráfky a poklice. Čistič kol je velmi účinná pěna s vynikajícími čistícími vlastnostmi a výbornou svislou stabilitou. Čistič kol vede ke skvělému lesku a má 360 ventil.

Ochrana plastů a gum

Produkt je určen pro venkovní části aut. Gumové části chrání před mrazem, suchem a proti povětrnostním vlivům. U plastových částí slouží k obnovení lesku a intenzity barvy. Dodává dlouhotrvající lesk a je velmi vhodný k odstranění zbytků leštidla.

Osvěžovač klimatizace

Pomeranč, levandule, citrón
Velmi účinný sprej k osvěžení a vyčištění klimatizace a systému cirkulace vzduchu v autě. Velmi snadno se aplikuje a má jemnou vůni.

Ochrana proti zamlžování

Sprej je určen k preventivnímu ošetření čelních a ostatních skel proti zamlžování. Je určen k vnitřnímu i venkovnímu použití. Neobsahuje rozpouštědla.

Čistič skel

Čistič pro čelní skla a zrcadla. Má vynikající čistící vlastnosti a je mírně zásaditý.

Čistič disků kol

Intenzivní čistič na ráfky a poklice. Snadno se aplikuje a má vynikající čistící vlastnosti.

Vosk na disky kol

Je určen jak na ráfky tak i poklice. Kola po aplikaci mají vynikající lesk a výrazně hůře se na nich drží špína. Výrobek neobsahuje rozpouštědla,
je pH-neutrální a obsahuje silikon.

Tekuté stěrače

Snadná aplikace, sprej odpuzující vodu k ošetření skel, zrcadel a průzorů. Snižuje přilnavost špíny a obsahuje silikon.

Odstraňovač hmyzu

Snadno použitelný. Intenzivní čistič k odstranění hmyzu. Má vynikající čistící vlastnosti a obsahuje tenzid (povrchově aktivní látku). Je mírně zásaditý a lze jej použít na plastové a lakované povrchy.

Leštidlo a vosk

Je mírně leštící udržovací produkt k ochraně a obnově lesku lakovaných, kovových i nekovových povrchů.

Renovátor barvy

Leštidlo k obnovení lesku a barev vybledlých lakovaných, kovových i nekovových, povrchů. Má vynikající leštící vlastnosti a chrání proti povětrnostním vlivům. Vede ke krásnému lesku a obnovuje původní barvu. Universální pro všechny barvy.

Čistič chromu

Leštidlo s vynikajícími čistícími vlastnostmi k ochraně chromových částí. Chrání proti povětrnostním vlivům a zajišťuje vysoký lesk. Snižuje přilnavost špíny, neobsahuje rozpouštědla a obsahuje silikon.

Autošampón s voskem

Čistí a chrání motorová vozidla. Autošampón s voskem má vynikající čistící vlastnosti a vede k vysokému lesku. Chrání před povětrnostními vlivy a snižuje přilnavost špíny. Neobsahuje rozpouštědla a je vysoce koncentrovaný.

Superrychlý vosk

Produkt je určen k ochraně a obnovení lesku lakovaných kovových a nekovových povrchů. Snadno se nanáší a chrání ošetřený povrch proti povětrnostním vlivům.

Odstraňovač škrábanců

Leštící pasta k odstranění malých, povrchových poškození lakovaného povrchu. Obnovuje původní barvu a udržuje lesk. Má výrazné leštící vlastnosti a obsahuje silikon.

Barevná leštěnka

Bílá, černá, modrá, světle červená, červená, šedá, zelená

Leštidlo k maskování povrchových škrábanců u lakovaných, kovových i nekovových povrchů. Vede k vysokému lesku a obnovuje originální barvu. Je mírně leštící a chrání proti povětrnostním vlivům.

Čistidlo na plasty

Produkt je určen k údržbě černých, plastových nárazníků, k obnovení jejich barvy a lesku. Chrání proti povětrnostním vlivům a snižuje přilnavost špíny. Obsahuje silikon a neobsahuje rozpouštědla.

Ochrana kůže

Produkt k čištění a ochraně čalounění z kůže a koženky. Snižuje náchylnost k zašpinění a pečuje o kůži. Neobsahuje rozpouštědla a obsahuje silikon.

Čistič interiéru

Velmi účinný čistič pro interiéry. Má velmi dobré čistící vlastnosti a jemnou vůni.

Autošampón

Šampon s vysokými čistícími vlastnostmi k čištění motorových vozidel. Je vysoce koncentrovaný a je bez rozpouštědel.

Oživovač lesku pneumatik

Sprej k zvýraznění barvy pneumatik. Obsahuje silikon a vede k vysokému lesku. Chrání před povětrnostními vlivy a lze jej nanášet I na mokré pneumatiky.

Odstraňovač téru

Sprej slouží k odstranění zbytků asfaltu, téru, oleje maziva a vosku z vozidla. Má silně rozpouštěcí schopnosti a je antikorozivní.

Čistič skel sprej

Sprej, který se snadno aplikuje a slouží k čištění čelního skla. Má vysoké rozpouštěcí vlastnosti a nezanechává šmouhy. Čistič skel je mírně zásaditá, čistící a odmašťovací pěna.

Čistič textilií

Účinná, rychle schnoucí pěna k čištění textilu. Snadno se aplikuje. Je to suchá čistící pěna, která má velmi vysoké rozpouštěcí vlastnosti a jemnou vůni.

Ochrana kůže

Produkt k čištění a ochraně čalounění z kůže a koženky. Snižuje náchylnost k zašpinění a pečuje o kůži. Obsahuje vazelínu a je bez silikonu.

Opravovač pneumatik

Sprej na bázi gumy k provedení nouzových oprav defektu na bezdušových pneumatikách. Není nutné sundávat kolo z auta.

Rychlý vosk

Velmi efektivní, snadno použitelný k dosažení trvalého lesku. Vhodný k ošetření lakovaných, plastových a chromových částí. Ideální pro velké plochy. Odpuzuje vodu a zajišťuje trvalý lesk. Snižuje náchylnost k zašpinění a chrání proti povětrnostním vlivům. Je pH neutrální, nemá leštící účinky a obsahuje silikon.

Cokpit sprej

Levandule, vanilka, citrón, pot pourri, jablko

Spreje s vynikajícími čistícími vlastnostmi, chrání a zkrášlují palubní desku a ostatní plastové části vozu.