ROKO

Image


 

Rokounimal Plus

Profesionální malířský nátěr se zvýšenou bělostí – 94 %. Má velmi dobrou kryvost, paropropustnost a je ekologicky šetrný.

Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby. Rokounimal PLUS je tradiční malířský nátěr s dobrou krycí schopností a se zvýšenou bělostí až 94 %. Snadno se zpracovává. Díky optimálnímu obsahu akrylátové disperze nepraská a neodlupuje se. Odolává otěru za sucha. Má velmi dobrou paropropustnost.

https://www.rokospol.com/cz/interierove-barvy2/3759id/rokounimal-plus/

SOUBORY KE STAŽENÍ

Bezpečnostní list.pdf (113kb)

Technický list.pdf (225kb)

Rokounimal Extra

Speciální malířský nátěr s vysokou bělostí a s přídavkem nanoaditiv. Vysoké bělosti – 93 % se dosáhne po zaschnutí nátěru.

Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, pigmentů, aditiv, fungicidních látek a derivátu celulózy. Rokounimal EXTRA je tradiční malířský nátěr s dobrou krycí schopností. Vyznačuje se však vysokou bělostí- min. 93 %. Snadno se zpracovává. Díky optimálnímu obsahu akrylátové disperze nepraská a neodlupuje se. Odolává otěru za sucha. Má velmi dobrou paropropustnost.

https://www.rokospol.com/cz/interierove-barvy2/3759id/rokounimal-extra/

SOUBORY KE STAŽENÍ

Bezpečnostní list.pdf (136kb)

Údajový list.pdf (226kb)

Rokounimal

Základní malířský nátěr pro nejširší použití.

Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby. Rokounimal je tradiční malířský nátěr s dobrou krycí schopností a s bělostí. Snadno se zpracovává. Díky optimálnímu obsahu akrylátové disperze nepraská a neodlupuje se. Má velmi dobrou paropropustnost.

https://www.rokospol.com/cz/interierove-barvy2/3759id/rokounimal/

SOUBORY KE STAŽENÍ

Bezpečnostní list.pdf (137kb)

Údajový list.pdf (224kb)

Interier Profi

Speciální malířská barva se zvýšenou bělostí a kryvostí.

Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby.
INTERIER PROFI je tradiční malířský nátěr s dobrou krycí schopností a se zvýšenou bělostí 94 % BaSO4. Snadno se zpracovává. Díky optimálnímu obsahu akrylátové disperze nepraská a neodlupuje se. Odolává otěru za sucha. Má velmi dobrou paropropustnost.

https://www.rokospol.com/cz/interierove-barvy2/3759id/interier-profi/

 

SOUBORY KE STAŽENÍ

Bezpečnostní list.pdf (137kb)

Údajový list.pdf (224kb)

Interier Forte

Vysoce zušlechtěná vnitřní malířská barva, omyvatelná, otěruvzdorná, s vysokou bělostí – 96 %.

Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby. Interier Forte se vyznačuje vynikající krycí schopností-většinou stačí pouze jeden nátěr. Je jiskřivě bílý, má bělost - až 96 %. Snadno se zpracovává, zejména při válečkování neklade odpor. Nekřehne, nepraská a neodlupuje se. Je omyvatelný a otěruvzdorný za sucha i za mokra. Zachovává si dobrou paropropustnost.

https://www.rokospol.com/cz/interierove-barvy2/3759id/89119id/

SOUBORY KE STAŽENÍ

Bezpečnostní list.pdf (137kb)

Údajový list.pdf (224kb)

Interiér Airless

Malířský vodou ředitelný nátěr pro aplikaci vysokotlakým stříkacím zařízením.

INTERIÉR AIRLESS je speciálně vyvinutá nátěrová hmota určená pro aplikaci výhradně vysokotlakým stříkacím zařízení (pístové, membránové). INTERIÉR AIRLESS se vyznačuje vynikají krycí schopností v jednom kroku při aplikaci vysokotlakým stříkacím zařízením, vysokou bělostí 96 %. Neucpává trysky a filtry (pistolové, strojové). Z důvodu použití mikromletých plniv nedochází k ucpávání trysek a filtrů (pistolové, strojové) a snižuje se výrazně opotřebení pohyblivých částí stroje. INTERIÉR AIRLESS má vyšší míru thixotropie, proto lze aplikovat při nižších provozních tlacích (100-120 bar), což se projevuje mimo jiné i nižší prašností při aplikaci. INTERIÉR AIRLESS Snadno se zpracovává. Nekřehne,nepraská a neodlupuje se. Odolává otěru za sucha. Má dobrou paropropustnost pro vodní páry.

https://www.rokospol.com/cz/interierove-barvy2/3759id/interier-airless/

SOUBORY KE STAŽENÍ

Bezpečnostní list.pdf (148kb)

Údajový list.pdf (122kb)

Roko Anti-Stain

Speciální izolační nátěr proti skvrnám.

ROKO ANTI - STAIN je malířská barva pro hobby i profesionální použití. Je určena k překrývání skvrn na podkladu, zejména od nikotinu, kouře, sazí, asfaltu, pryskyřic a vody. Zaschlý nátěr zabraňuje prostupu těchto skvrn na povrch. Je přetíratelný. Barva se dodává v bílém odstínu. Vhodné lokální použití.

https://www.rokospol.com/cz/interierove-barvy2/3759id/roko-anti-stain/

SOUBORY KE STAŽENÍ

Bezpečnostní list.pdf (147kb)

Údajový list.pdf (309kb)