PAULIN - NANOTECHNOLOGIEImage

Proč zvolit NANOTECH SILOX?

Nanotech Silox, představuje nejmodernější a nejvýkonnější řešení pro ochranu vertikálních fasád proti stárnutí. Díky technologii Paulin Clean Active se čistota filmu po dešti a větru automaticky obnovuje, přičemž povrch je delší dobu suchý a čistý a ve skutečnosti je “samočistící”.
Nanočástice technologie Paulin Nano dávají filmu pevnost, stálost barev a odolnost proti stárnutí mnohem větší než tradiční vnější nátěr. Silná koncentrace siloxanových pryskyřic umožňuje získat extrémně vodoodpudivý a vysoce prodyšný produkt. Velmi nízký příjem nečistot v kombinaci s přípravkem Paulin Preven Plus charakterizuje produkt jako zvláště houževnatý při prevenci plísní a řas. Vynikající pro nové aplikace, ale vynikající také na povrchy, kde je nutné obnovit nátěrový film, aby se fasáda vrátila do nového života.
Image


 

NANOTECH SILOX

Popis:   Samočistící fasádní povrchová úprava na bázi nanotechnologií. Prodyšná, vodoodpudivá, odolná proti růstu plísní a řas. Na bázi siloxan-akrylátů, nanosilikátů,  lamelárních plniv, křemičitého kameniva, pigmentů a biocidů. Splňuje normu EN 15457 (Odolnost proti růstu plísní) a EN 15458 (Odolnost proti růstu řas).

Použití: Jako exteriérová povrchová úprava pro dekoraci vnějších stěn, kde požadována vysoká odolnost proti špíně, prodyšnost, vodoodpudivost, výborná odolnost proti růstu řas a plísní. Barva je vhodná zejména pro revitalizaci starých nátěrů.

https://www.paulin.cz/24914-nanotechnologie

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (519kb)