ZÁKLADNÍ BARVY


 

ROKOPRIM RK 101

Rokoprim RK 101 je univerzální základní antikorozní rychleschnoucí barva k provádění základních nátěrů na kov i dřevo.

Barevné odstíny - bílá, šedá, červenohnědá

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokoprim-rk-101-/?pl_art_fulltext=ROKOPRIM

ROKOPRIM S 2000

Barva na bázi alkydové pryskyřice v organických rozpouštědlech, s přísadou aditiv. Neobsahuje těžké kovy - ekologicky příznivý výrobek.

Rokoprim s označením S 2000 je známým reprezentantem syntetických základových barev. Používá se jako základní antikorozní nátěr ocelových konstrukcí a u výrobků s dobrou přilnavostí i na hůře předupravené povrchy. Díky přiznivé ceně a složení na bázi alkydové pryskyřice s přísadou aditiv si získal oblibu pro široké použití v průmyslu i mezi řemeslníky.

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokoprim-s-2000-/?pl_art_fulltext=2000

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (235kb)

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (235kb)

ROKOPRIM AKRYL HAFTGRUND RK 102

Barva na bázi akrylátové pryskyřice v organických rozpouštědlech, s přísadou zinkfosfátového pigmentu a aditiv. Neobsahuje těžké kovy - ekologicky příznivý výrobek.

Rokoprim Akryl RK 102 je rychleschnoucí jednosložkový antikorozní základ s obsahem zinkfosfátu. Má výbornou přilnavost, velmi rychlé zasychání, vytvrzování a především je univerzálně použitelný pod libovolné emaily. Je vhodný na lehké kovy a pozinkovaný povrch. Používá se jako základní nátěr při výrobě strojů a přístrojů, na dopravní a přepravní zařízení a skříně motorů.

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokoprim-akryl-haftgrund-rk-102-/?pl_art_fulltext=HAFTGRUND

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (242kb)

ROKOZINK ANTIKOR

Antikorozní nátěr s vysokým obsahem zinkového prášku - studené pozinkování.

Vysoký obsah zinkového prachu zajišťuje vnikající antikorozní vlastnosti, spočívají na elektrochemických pochodech, přičemž kovový podklad je chráněn katodicky - podobně jako při žárovém a galvanickém zinkování. Kromě toho se dosahuje na základě dobré elektrické vodivosti výborná bodová svařitelnost (tloušťka suché vrstvy pak ovšem nesmí přesáhnout 25 μm).

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokozink-antikor/?pl_art_fulltext=ROKOZINK

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (100kb)

ROKOPRIM CONTAINER RK 103

Základní antikorozní rychleschnoucí barva na bázi alkyduretanové pryskyřice v organických rozpouštědlech, s přísadou zinkfosfátového pigmentu a aditiv. Neobsahuje těžké kovy - ekologicky příznivý výrobek.

Výrobek Rokoprim Container RK 103 představuje přední produkt v segmentu syntetických základových nátěrových hmot. Díky spojení špičkové kvality, výborných aplikačních vlastností a příznivé ceny se stal nejpopulárnějším syntetickým základem. Antikorozní rychleschnoucí základ je na bázi upravené alkydové pryskyřice s přísadou zinkfosfátového pigmentu a aditiv. Díky vysoké tixo-tropii je vhodný k provádění silnovrstvých nástřiků a pro výrobky či konstrukce s členitým povrchem. Při použití Airless lze nastříkat najednou až 400 μm mokrého filmu, nastříkaný povrch je perfektně hladký a není nutné ho tmelit.

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokoprim-container-rk-103-/?pl_art_fulltext=CONTAINER

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (241kb)

ROKOPUR ZÁKLAD RK 105

Vysoce přilnavý, odolný, rychleschnoucí dvousložkový polyuretanový základ pro povrchovou úpravu výrobků s náročnými požadavky

Rokopur základ RK 105 je polyuretanová barva určena k základním antikorozním nátěrům kovů, pozinkovaných ploch, betonu, zdiva, dřeva a plastických hmot. Je možné ji aplikovat v mokrých tloušťkách v rozmezí 50-300 μm (tl. závisí na výši ředění), aniž by stékala. Pro své vlastnosti jako je vysoká přilnavost k podkladu, chemická odolnost, rychlé zasychání a dobrá soudržnost s vrchními nátěry je určen pro povrchovou úpravu výrobků na něž je kladen vysoký požadavek. Nejčastěji je používán k nátěrům strojů a zařízení v průmyslu i v domácnosti. Barva je ekologická – má velmi nízkou hodnotu VOC a TOC.

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokopur-zaklad-new-rk-105-/?pl_art_fulltext=RK+105

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (241kb)

ROKOPRIM EP S 2300

Jedná se o základní dvousložkový epoxidový antikorozní základ s přídavkem aditiv a zinkfosfátového antikorozního pigmentu.

Epoxidová dvousložková základní barva Rokoprim EP S 2300 je určena k účinným antikorozním nátěrům ocelových předmětů pro vnitřní i venkovní prostředí. Barvu je vhodná i na lehké kovy a zinkované povrchy. Používá se především pro základní nátěry pod epoxidové, polyuretanové a akryluretanové emaily.

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokoprim-ep-s-2300-/?pl_art_fulltext=ROKOPRIM+EP+S+2300

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (325kb)

ROKOPRIM EP S 2312

Dvousložkový epoxidový základ plněný železitou slídou k náročným antikorozním nátěrům. Vhodný zvláště jako mezivrstva.

Epoxidová základní dvousložková barva Rokoprim EP S 2312 s obsahem železité slídy je určena k náročným antikorozním nátěrům ocelových předmětů především pro venkovní prostředí, kde se vyžaduje velmi účinná antikorozní ochrana. Obsah železité slídy zvyšuje bariérový efekt nátěrového systému a dlouhodobě prodlužuje přetíratelnost. Používá se nejčastěji jako mezivrstva na epoxidový základ a pod dvousložkové polyuretanové a epoxidové emaily.

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokoprim-ep-s-2312-/?pl_art_fulltext=2312

SOUBORY KE STAŽENÍ.

Technický list.pdf (168kb)

ROKOZINK EP S 2399

Disperze pigmentů a plniv v roztoku epoxidové pryskyřice v organických rozpouštědlech s přídavkem aditiv a práškového zinku.

Epoxidová dvousložková základní barva Rokozink EP S 2399 je určena k náročným antikorozním nátěrům ocelových předmětů především pro venkovní prostředí a všude tam, kde se vyžaduje velmi účinná antikorozní ochrana. Díky obsahu optimální kombinace sférického a lamelárního práškového zinku vytváří účinnou katodickou ochranu ocelovému povrchu. Tento způsob ochrany je nazýván „studeným zinkováním“. Používá se nejčastěji jako základní nátěr pod dvousložkové epoxidové, polyuretanové a akryluretanové emaily.

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokozink-ep-s-2399-/?pl_art_fulltext=ROKOZINK

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (478kb)

ROKOTEC 500

Disperze pigmentů a plniv v roztoku asfaltové - bitumenové pryskyřice a organických rozpouštědel s přídavkem aditiv.

Vysoce účinná barva určená pro povrchovou úpravu předmětů extrémně namáhaných vodou a vlhkosti. Zvláště vhodná pro povrchové úpravy podvozků železničních vagonů, nákladních automobilů, kontejnerů atd.

Barevný odstín - 0199 černá

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokotec-500-/?pl_art_fulltext=ROKOTEC+500

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (100kb)

GALVINOL speciální základní barva

Galvinol je speciální základní nátěr zlepšující přilnavost na velmi hladkých a neporézních površích, jako je zinek, galvanizovaná ocel, nerezová ocel, hliník, měď, sklo, porcelán a další hladké povrchy. Zůstává lepkavý na povrchu a dokonale podporuje přilnavost pro následné lakování pomocí DUPLI-COLOR Alkyton Rust Protection.

https://www.motipdupli.com/cs/INT/lang/produkty/dupli-color/ochrana-proti-korozi/alkyton/ipg-1502/tm-1502.html

PRIMER+

RUST-OLEUM PRIMER + je rychleschnoucí antikorozní základová nátěrová hmota. Jako pojivo jsou používány modifikované alkydové pryskyřice. Výrobek obsahuje antikorozní pigmenty(neobsahuje pigmenty na bázi olova a chromu).
Použití
RUST-OLEUM PRIMER + se používá na nové, tryskané nebo slabě zkorodované ocelové povrchy. Je určen především pro aplikace štětcem, ale může být nanášen i válečkem nebo stříkáním. Výrobek má velmi krátké časy zasychání i při nízkých teplotách a umožňuje proto rychlou aplikaci vrchních antikorozních nátěrů Alkyton a Combicolor ve velmi krátké době

https://www.motipdupli.com/cs/produkty/dalsi-znacky/alkyton/ipg-2115.html