PAULIN - TERMOIZOLAČNÍ A PROTIPLÍSŇOVÉ NÁTĚRY

Image

https://www.paulin.cz/24818-termoizolacni-a-protiplisnove-naterove-hmoty


TERMOCASA

Vodou ředitelný, interiérový, antikondenzační, termoizolační, omyvatelný nátěr s vysokou účinností proti plísním. Prevence před tvorbou kondenzace na všech zdech v interiéru z důvodu různých tepelných mostů nebo špatné tepelné izolace, následkem kterých na zdech obvykle kondenzuje vlhkost přítomná v prostředí. Používá se taky jako tepelná izolace pro zlepšení kvality prostředí v kancelářích i domácnostech.
 

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (509kb)

MUFFANO

Vodou ředitelný interiérový matný omyvatelný nátěr s vysokou účinností proti plísním na bázi akrylátových kopolymerů ve vodní emulzi, zinkové běloby, mikronizovaných přísad a protiplísňovými biocidy pro ochranu suchého filmu. Odpovídá normám EN 15457 (odolnost pro růstu hub). Výrobek splňuje s velkou rezervou i to, co se požaduje v normě UNI(italská norma) 9805 hodnocení odolnosti proti plísním na aplikovaných  Vodou ředitelných nátěrech (21 dní inkubace proti 3 dnům, které požaduje norma).

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (515kb)

BIOCID

Vodou ředitelný roztok protiplísňových látek ve vodě pro ošetření povrchů stěn postižených plísněmi, řasami nebo lišejníky.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (484kb)