OSTATNÍ


INDUSTROL BARVA NA TABULE S2122

Barva je určena především na nátěry školních tabulí a pingpongových stolů. Lze ji použít i k nátěrům oceli, dřeva, dřevotřískových, dřevovláknitých desek a podobných materiálů pouze pro vnitřní prostředí. Psaní křídou na školní tabule je možné provádět po dokonalém vytvrdnutí nátěru, ne dříve než po 5 dnech.

Barevné odstíny: 0199 černá a 0570 zelená

MAGNETICKÁ BARVA

DUPLI-COLOR magnetická barva je vodou ředitelná barva určena pro vnitřní použití. Barva obsahuje železné pigmenty, které umožňují připevnit na malbu magnety. Tento produkt nabízí mnoho využití v nejrůznějších oblastech ve školce, škole, kanceláři, dětských pokojích, atd. Pokud byla barva aplikovaná v dostatečně silné vrstvě, můžete ji přetřít jakoukoliv disperzní barvou nebo přetapetovat tenkou tapetou - magnetické vlastnosti budou zachovány.
Přestříkání DUPLI-COLOR barvami ve spreji je také možné.

PROFI OKNO S2082

Alkydová rychleschnoucí vrchní barva s hedvábným leskem

  • Barva S2082 je vhodná pro vrchní nátěry dřeva i kovů vystavených vlivům povětrnosti, především oken a dveří a pro natírání se dá obvykle použít již v dodávané konzistenci.
  • Použitím moderních modifi kovaných alkydových pojiv je dosaženo urychlení zasychání oproti klasickým syntetickým nátěrovým hmotám při zachování jejich typických předností – vynikající roztíratelnosti a slévavosti.
  • Vysoký obsah kvalitních pigmentů dodává barvě výbornou kryvost a povětrnostní stálost a speciální aditiva zlepšují odolnost vůči dolepu a zvyšují hydrofobnost povrchu.
  • Staré syntetické nátěry je možno přetírat po předchozím očištění a zdrsnění povrchu.
  • Předností PROFI OKNA při nátěru dřeva, „3 v 1“ je nanášení přímo, bez základu, ve 2-3 vrstvách v intervalu mezi vrstvami 10 hodin. PROFI OKNO zde spojuje vlastnosti kvalitní základní a vrchní barvy.
  • S2082 nesmí být použita k nátěru výrobků, které přicházejí do přímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou.

BISIL

Barva je atestována pro přímý styk s potravinami, pitnou vodou a na povrchovou úpravu hraček.Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech. 

Skladem vybrané odstíny

BILAK Zn PRIMER

Barva silikon-akrylátová zinková základní 

CHARAKTERISTIKA: Barva je vhodná k nátěrům ocelových předmětů a konstrukcí vystavených agresivnímu prostředí. (stožáry, ocelové mostní konstrukce...) pro povrchovou úpravu podponorových částí lodí a ocelových konstrukcí trvale ponořených do vody.