OSTATNÍ A PENETRACE


 

JUPOL CITRO

Vnitřní vodou ředitelná malířská barva zamezující rozvoji plísní, vhodná pro nátěry v kuchyních, koupelnách a dalších sanitárních prostorech. Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety.

https://www.jub.cz/malirske-barvy-dekorativa/malirske-barvy/jupol-citro

SOUBORY KE STAŽENÍ.

Technický list.pdf (260kb)

PENETRACE S 2802 A

 

Přípravek slouží jako penetrace zdiva pod interiérové a fasádní nátěry. Penetruje betonové podkladové vrstvy balkónů, teras a jiných částí. Vyznačuje se tím, že zvyšuje odolnost betonů a omítek vůči otěrům, UV záření, chemickým látkám a povětrnostním vlivům. Jako penetrační nátěr zpevňuje podklad, sjednocuje jeho savost a zlepšuje přídržnost dalších vrstev. Jako příměs způsobuje, že daný stavební materiál je pružnější a je odolný proti vlhku. Je vhodný pro polymerbeton.

https://www.metrum.cz/s-2802-a-penetrace-cs-p9810

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (372kb)

VÁPNO

Vápno na malování a bílení je aromatizovaný minerální nátěr určený k nátěrům sklepů, stodol, špajzů a všech míst, kde je kladen důraz na čistotu a hygienu. Před každým použitím je nutné nátěr důkladně promíchat. Doporučujeme provést 2 až 3 tenkovrstvé nátěry, podle nasákavosti podkladu. K tónování doporučujeme použít minerální pigmenty.

https://www.kittfort.cz/produkty/malirske-natery/vapno-na-malovani-a-bileni/

ROKOLATEX PLUS

Akrylátová penetrace, plastifikační přísada do malt, spojovací můstek. 

Vodou ředitelný univerzální penetrační prostředekna bázi akrylátové disperze. Rokolatex Plus se vyznačuje výbornou účinností a snadnou zpracovatelností.

https://www.rokospol.com/cz/hledani/detail/rokolatex-plus/?pl_art_fulltext=latex

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (148kb)

HLOUBKOVÁ PENETRACE PRIMALEX

Primalex HLOUBKOVÁ PENETRACE je velmi účinný vodou ředitelný penetrační prostředek s mikrodisperzí, která proniká do hloubky podkladu, a tím zajišťuje důkladné zpevnění předchozích nátěrů, nových, méně pevných a opravovaných povrchů s různou savostí. Současně zastavuje sprašování zvětralých omítek a omezuje výkvěty solí z minerálních podkladů nebo prostupování skvrn z podkladu do nátěru. Omezuje tvorbu vlasových trhlinek a zvyšuje přilnavost dalších vrstev nátěrů.

Velmi účinná pro hloubkové zpevnění minerálních podkladů, omítek i původních nátěrů v interiérech nebo na fasádách před jejich finální povrchovou úpravou (např. vápenná, vápenocementová omítka nebo beton). Vhodná i na sádrokartonové a jiné typy nasákavých lisovaných desek.

https://www.primalex.cz/products/86-primalex_hloubkova_penetrace/86

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (543kb)

DECOR GLAMOUR

Vnitřní dekorativní metalická barva

Vodou ředitelná akrylátová barva s moderním kovovým, resp. »metalickým« vzhledem pro dekorativní úpravy vnitřních stěnových povrchů. Snadno se nanáší, je dobře paropropustná a odolná proti mokrému oděru – natřené povrchy jsou omyvatelné. Může se nanášet na různé pevné, suché a čisté podklady – štukové omítky stěn a stropů, vystěrkované povrchy, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky, reliéfní tapety.

Skladem vybrané odstíny (stříbrná, zlatá, bronzová)

https://www.jub.cz/malirske-barvy-dekorativa/dekorativni-upravy/vyrobky/decor-glamour

SOUBORY KE STAŽENÍ

Technický list.pdf (330kb)

PROTIPLÍSŇOVÁ PENETRACE

Primalex FUNGICIDNÍ PENETRACE je speciální penetrační prostředek, který omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám a proniká hluboko do podkladů. Tím je nejen sjednocuje a zpevňuje, ale snižuje i tvorbu vlasových trhlinek při finálních povrchových úpravách. Současně zlepšuje přilnavost dalších vrstev nátěrů. Při správné aplikaci zachovává také přirozený průchod vodních par zdivem.

Je určena v interiérech na podklady s vyšší vlhkostí nebo tam, kde se mohou tvořit plísně. Vhodná je také pro objekty kontaminované zátopovou vodou, trvale stíněné a vlhké fasádní omítky u lesa či vodních ploch.

https://www.primalex.cz/products/87-primalex_protiplisnova_penetrace/86

 

SOUBORY KE STAŽENÍ

Katalogový list.pdf (447kb)

Technický list.pdf (751kb)